Obraz na drzewie opalanym deski palone Loft ŻURAW


380,00 zł
Brutto

Obraz na drzewie opalanym deski palone Loft ŻURAW

Ilość

  Polityka prywatności

Wszystkie dane są przetwarzane tylko i wyłącznie na potrzeby zakupu

  Dostawa

Wysyłamy kurierem DHL - 4 dni od momentu zakupu

  Polityka zwrotu

Obrazy wykonane są na indywidualne zamówienia i nie podlegają zwrotowi.

Idealna propozycja do nowoczesnego domku nad wodą, w lesie. Ale też nowoczesnego wystroju nad kominek czy przy kanapie.

Drewniane obrazy urzekają ciepłym, autentycznym i naturalnym wyglądem. W salonie każdego domu prezentują się wspaniale, oddając swój charakter i sprawiając, że od razu myślimy o cieple ogniska palącego się w kominku budynku.

Magiczny efekt osiągnęliśmy zwęglając deski metodą Shou Sugi Ban, aby uzyskać wyjątkową czerń wraz z uzyskaniem struktury spalonego drewna.

Dzięki silnemu opalaniu obraz uzyskuje unikalną zwęgloną powierzchnię, która jest widoczna w kolorze i fakturze drewna. Deski są odpowiednio zabezpieczone lakierem.

Ze względu na nietypowy materiał odcienie i faktura będzie się nieznacznie różnić od tych na zdjęciach. Każdy obraz jest wyjątkowy, drzewo inaczej reaguje na opalanie.

Wybraliśmy wyjątkowe wzory, aby każdy dostosował do swojego wnętrza. Jest możliwość wykonania obrazu pod grafikę wskazaną przez klienta.

WYMIARY

Szerokość 50 cm (+ - 1cm)

Wysokość 80 cm (+ - 1 cm)

Mocowanie obrazu jest możliwe dzięki uchwytom montażowym będącym w zestawie.

Czas realizacji ok 4 dni.

 
 Obraz na palonych deskach

Połączenie drewna i ognia nie tylko tworzy piękną kompozycję, ale także zapewnia niezwykłą trwałość. Obrazy idealnie pasują do nowoczesnych, loftowych wnętrz. Mogą być również zawieszane w kuchni i łazience.

 
 

Technika zwęglania inspirowana jest tradycyjną japońską metodą Shou Sugi Ban ? ? ? znaną od 700 lat. Grafika wykonana jest techniką UV zabezpieczającą przed blaknięciem. Deski mają grubość 20mm

 
 

Przykładowa realizacja poniżej.

 
 
2845553

Specyficzne kody

Przejrzeć