Obraz deski palone LOFT Shou Sugi Ban


380,00 zł
Brutto
Obraz deski palone LOFT Shou Sugi Ban
Ilość

  Polityka prywatności

Wszystkie dane są przetwarzane tylko i wyłącznie na potrzeby zakupu

  Dostawa

Wysyłamy kurierem DHL - 4 dni od momentu zakupu

  Polityka zwrotu

Obrazy wykonane są na indywidualne zamówienia i nie podlegają zwrotowi.

Drewniane obrazy urzekają ciepłym, autentycznym i naturalnym wyglądem. W salonie każdego domu prezentują się wspaniale, oddając swój charakter i sprawiając, że od razu myślimy o cieple ogniska palącego się w kominku budynku.

Magiczny efekt osiągnęliśmy zwęglając deski metodą Shou Sugi Ban, aby uzyskać wyjątkową czerń wraz z uzyskaniem struktury spalonego drewna.

Dzięki silnemu opalaniu obraz uzyskuje unikalną zwęgloną powierzchnię, która jest widoczna w kolorze i fakturze drewna. Deski są odpowiednio zabezpieczone lakierem.

Wybraliśmy wyjątkowe wzory, aby każdy dostosował do swojego wnętrza. Jest możliwość wykonania obrazu pod grafikę wskazaną przez klienta.

WYMIARY

Szerokość 50 cm (+ - 1cm)

Wysokość 80 cm (+ - 1 cm)

Mocowanie obrazu jest możliwe dzięki uchwytom montażowym będącym w zestawie.

Czas realizacji ok 4 dni.

 
 

Połączenie drewna i ognia nie tylko tworzy piękną kompozycję, ale także zapewnia niezwykłą trwałość. Obrazy idealnie pasują do nowoczesnych, loftowych wnętrz. Mogą być również zawieszane w kuchni i łazience.

 
 

Technika zwęglania inspirowana jest tradycyjną japońską metodą Shou Sugi Ban ? ? ? znaną od 700 lat. Grafika wykonana jest techniką UV zabezpieczającą przed blaknięciem. Deski mają grubość 20mm

 
 

Przykładowa realizacja poniżej.

 
 
2845553

Specyficzne kody

Przejrzeć