• Top obrazy w galerii

  Ostania seria folkowa

  Folkowy obraz na litym drewnie

  Zobacz więcej
 • Best Artist Paintings

  Styl rustykalny w nowej odsłonie

  Naturalna faktura drewna i nieco surowy, swojski klimat

  Zobacz więcej

Obrazy loftowe - obrazy-rustykalne.pl

Swoje mieszkanie lub dom warto jest udekorować dziełami sztuki, które nie tylko komponują się idealnie z kolorem ścian oraz innymi ozdobami znajdującymi się w pomieszczeniu, lecz również przedstawiają ważne dla nas motywy oraz mogą pochwalić się nietuzinkową formą. Właśnie takie są oferowane w naszym sklepie internetowym obrazy rustykalne, na desce oraz wiele innych dzieł, które czekają na odpowiedniego właściciela.

Obrazy na płótnie, loftowe oraz wiele innych - szeroki wybór wysokiej jakości dzieł sztuki

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem świata zwierząt, dzieł popkultury czy może preferujesz motywy związane z motoryzacją, znajdziesz ozdobę, z której będziesz w stu procentach zadowolony. Oferujemy zarówno konwencjonalne formy, takie jak malunki na płótnie, jak i te bardziej eksperymentalne lub nawiązujące do tradycji i historii ludzkiej, w tym obrazy malowane na starych deskach.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie dziełami sztuki, ponieważ tylko tak możesz wybrać odpowiedni malunek, który będzie odpowiadał Twoim zainteresowaniom oraz poczuciu estetyki. Jesteśmy pewni, iż co najmniej jeden z nich znajdzie swoje miejsce jako dekoracja salonu, sypialni, kuchni czy pokoju w Twoim mieszkaniu. Obrazy loftowe, na płótnie czy na drzewie są najlepszym sposobem na to, by wyrazić swoją osobowość, ukazując ją zaproszonym przez Ciebie gościom. Nie czekaj więc i już dziś wybierz nowoczesne wariacje na temat klasycznych dzieł, podobizny zwierząt czy chociażby wzory industrialne.

O nas

Nasze prace

Drewno z odzysku na którym naniesione są kolory jest jedyne w swoim rodzaju. Naturalne sęki desek o grubości 1,5 cm, lekkie pęknięcia, otarcia, otwory po gwoździach dają zamierzony i jedyny w swoim rodzaju, przestrzenny efekt. Nie jest to sztucznie postarzane drewno.  Wyselekcjonowane, sosnowe deski mają blisko 100 lat. Ich fakturę ukształtowała natura, dlatego każdy z obrazów jest unikalny. Naniesiona farba jest zabezpieczona przed działaniem słońca, dzięki czemu kolory będą trwałe przez wiele lat.

Modne produkty

Najlepsze kategorie

Odkryj świat oryginalnych obrazów

No Blog Post Found