• Top obrazy w galerii

  Ostania seria folkowa

  Folkowy obraz na litym drewnie

  Zobacz więcej
 • Najlepsze pomysły

  Styl loftowy do surowych wnętrz

  Naturalna rdza i świetny dobór grafiki

  Zobacz więcej

Obrazy loftowe - sklep obrazy-rustykalne.pl

Swoje mieszkanie lub dom warto jest udekorować dziełami sztuki, które nie tylko komponują się idealnie z kolorem ścian oraz innymi ozdobami znajdującymi się w pomieszczeniu, lecz również przedstawiają ważne dla nas motywy oraz mogą pochwalić się nietuzinkową formą. Właśnie takie są oferowane w naszym sklepie internetowym obrazy rustykalne, na desce oraz wiele innych dzieł, które czekają na odpowiedniego właściciela.

Obrazy na płótnie, obrazy loftowe, rustykalne, obrazy na drewnie, obrazy na starych deskach, obrazy na rdzy i metalu oraz wiele innych - w naszym sklepie szeroki wybór wysokiej jakości dzieł sztuki

Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem świata zwierząt, dzieł popkultury czy może preferujesz motywy związane z motoryzacją, znajdziesz ozdobę, z której będziesz w stu procentach zadowolony. Oferujemy zarówno konwencjonalne formy, takie jak malunki na płótnie, jak i te bardziej eksperymentalne lub nawiązujące do tradycji i historii ludzkiej, w tym obrazy malowane na starych deskach.

Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w naszej ofercie dziełami sztuki, ponieważ tylko tak możesz wybrać odpowiedni malunek, który będzie odpowiadał Twoim zainteresowaniom oraz poczuciu estetyki. Jesteśmy pewni, iż co najmniej jeden z nich znajdzie swoje miejsce jako dekoracja salonu, sypialni, kuchni czy pokoju w Twoim mieszkaniu. Obrazy loftowe, na płótnie czy na drzewie są najlepszym sposobem na to, by wyrazić swoją osobowość, ukazując ją zaproszonym przez Ciebie gościom. Nie czekaj więc i już dziś wybierz nowoczesne wariacje na temat klasycznych dzieł, podobizny zwierząt czy chociażby wzory industrialne.

Sklep obrazy-rustykalne.pl - obrazy loftowe, rustykalne, obrazy na drewnie, na rdzy czy na metalu - wysokiej jakości dzieła sztuki.

O nas

Nasze prace

Pracujemy na drewnie z odzysku, stali i deskach palonych japońską metodą oraz płytach OSB. Nanosimy tusz utwardzajac je lampą UV.  Naturalne sęki desek o grubości 1,5 cm, lekkie pęknięcia, otarcia, otwory po gwoździach dają zamierzony i jedyny w swoim rodzaju, przestrzenny efekt. Nie jest to sztucznie postarzane drewno.  Wyselekcjonowane, sosnowe deski mają blisko 100 lat. Ich fakturę ukształtowała natura, dlatego każdy z obrazów jest unikalny. Naniesiona farba jest zabezpieczona przed działaniem słońca, dzięki czemu kolory będą trwałe przez wiele lat.

Dla nowoczesnych, industrialnych i loftowych wnętrz mamy propozycje jedyni na rynku - obrazy na naturalnej rdzy.

Modne produkty

Najlepsze kategorie

Odkryj świat oryginalnych obrazów